Değerli Mezunlarımız,

Mezunlarla İlişkiler Ofisimiz, mezunlarımıza Kadir Has kültürünün temel değerlerini ve Kadir Has Üniversite’li olma ruhunu yaşatmayı amaç edinmiştir. Mezunlarımızın birbirleriyle, mevcut öğrencilerle ve üniversiteyle olan bağlarını güçlendirmek, dayanışmayı arttırmak ve iletişimini geliştirmek üzere kurulmuştur.

Bu doğrultuda Rektör-Mezun Buluşmaları, Mezun Kampüste seminerleri, Reunion Mezunlar Buluşması gibi birçok etkinlik düzenlemektedir.

Siz mezunlarımızın desteğini alarak üniversitemizin ve öğrencilerimizin gelişimine katkıda bulunmak için HASMED Mezunlar Derneği ile birçok farklı konuda işbirliği yaparak çeşitli farklı etkinlikler de düzenlemekteyiz.

Ofisimiz tüm mezunlarımızın bilgilerini veri tabanında güncel tutmayı hedeflemektedir. Bilgilerinizi güncelleyerek, ofisimizin ve üniversitemizin güncel etkinliklerinden, gelişmelerinden ve yeniliklerden bilgi sahibi olabilirsiniz. Mezunlarımız bilgilerini Mezun Bilgi Güncelleme Formunu doldurarak [email protected] adresine yollayabilirler.

Sibel Kuseyrioğlu / Mezunlarla İlişkiler Ofisi Yöneticisi

HİZMETLERİMİZ

Mezun Danışmanlık Hizmeti

Tüm mezunlarımıza CV yazma ve Ön Yazı yazma konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.


Mezun Seminerleri

Farklı bölümlerden mezun ve farklı sektörlerde çalışan mezunlarımız Mezun Kampüste seminerlerine konuşmacı olarak davet edilir. Öğrencilerimiz, kendileri ile aynı yoldan geçen mezunlarımız profesyonel hayat ile ilgili tecrübelerini, önerilerini öğrencilerimize aktarır. Çalıştıkları kurumlarda staj ve iş fırsatları ile ilgili bilgi paylaşımında bulunur.

Etkinlikte konuşmacı olarak yer almak için talebinizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz. 


Newsletter KHAS

Üniversitemizin aylık olarak hazırladığı Newsletter bülteni ile üniversitedeki gelişmeleri, yenilikleri, kampüsümüzdeki etkinlikleri, mezunlardan ve öğrencilerden güzel haberleri e-bülten şeklinde mezunlarımız ile paylaşıyoruz.