Hollanda’nın Maastricht Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde LLM Yüksek Lisans eğitimine devam eden mezun öğrencimiz Fehmi Levent ÖZKAN “Kanıt” dersinin öğretim üyesi Prof. Dr. André Klip'in önerisiyle Kriminoloji, Adli Bilimler ve Hukuk LLM Yüksek Lisans Programına öğrenci temsilcisi olarak atanmış bulunmaktadır.

Sinema ve Tv Ödülleri İzmir'de düzenlenen 6. Balkan Panorama Film Festivali'nde ulusal kategoride Sinema TV yüksek lisans mezunumuz Abdurrahman Öner'in yönettiği "Aydede” filmi ‘En İyi Film Ödülü’nü kazandı. 2018 yılında çekilen filmde başrolü Ezgi Mola ve Bilal Çelik paylaşıyor. Uluslararası kısa ve uzun metraj, ulusal kısa ve uzun metraj olmak…

KHAS Ailesi olarak, 3 Mayıs Cuma günü evimizde buluşuyoruz.Yorucu gündemlerinizden bir an olsun uzaklaşıp, dönem arkadaşlarınızla, hocalarınızla buluşacağınız, diğer mezun arkadaşlarınızla tanışacağınız, kendinizi yeniden evinizde hissedeceğiniz keyifli bir programı Kadir Has Mezunları ve Mensupları Derneği (HASMED) ile birlikte hazırladık.